Wybierając klocki dla dzieci, należy kierować się ich atrakcyjnością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością oraz jakością. Dodatkowym atutem będzie również cena – najlepiej stosunkowo niska. Jak wypadają tu klocki Wader i czy warto podarować je dziecku?

Trwałość i bezpieczeństwo – marka znana od lat

Wader to znany, polski producent zabawek, który pojawił się na rynku na początku lat 90. XX wieku. Marka ta słynie z wyrobu wysokiej jakości zabawek wykonanych z tworzywa sztucznego, takich jak właśnie klocki dla dzieci. Czy można jej zaufać? Przez lata swojej działalności, firma Wader zdobyła zaufanie rodziców, co jest najlepszą rekomendacją. Warto też wiedzieć, że klocki Wader są lekkie i kolorowe, a także wykonane z surowców najwyższej jakości oraz stosunkowo tanie. Każdy produkt jest również wielokrotnie testowany oraz posiada stosowne certyfikaty.

Nauka przez zabawę to najlepszy sposób na pobudzenie rozwoju dziecka, a także zapewnienie mu najlepszej rozrywki. Znakomitym wyborem będą tu zaś klocki konstrukcyjne od firmy Wader. Duży wybór różnego rodzaju zestawów klocków sprawia, że nie będzie problemem znalezienie produktu spełniającego wymagania dziecka. Rodzic może być za to spokojny o jego bezpieczeństwo oraz obserwować, jak dzięki zabawie klockami rozwija się wyobraźnia oraz kreatywność jego pociechy. Klocki dla dzieci wspierają też integrację sensoryczną – posiadają różne kształty.

Od jakiego wieku dziecko może bawić się klockami Wader?

Klocki Wader, w zależności od wybranego zestawu, mogą być używane już przez najmłodsze pociechy – nawet powyżej 6 miesiąca życia. Te, które szczególnie spodobają się maluchom, są duże i nie posiadają ostrych krawędzi (co jest ważne dla ich bezpieczeństwa). Na początku, dziecko będzie układało klocki obok siebie – nie należy oczekiwać że od razu zacznie z nich budować. Na klocki konstrukcyjne, z których może powstać prawdziwa wieża lub zamek, przyjdzie czas, kiedy pociecha przekroczy 2 rok życia. Na każdym etapie, zabawa klockami dla dzieci, przyniesie wiele korzyści i radości.

Najlepsze klocki dla dzieci