Ten artykuł proponuje kupno zestawów Lego związanych z filmowymi przygodami najpopularniejszych bohaterów. Zestawy związane z „Gwiezdnymi Wojnami” czy „Harry’m Potterem” to bardzo popularny i świetny pomysł na prezent dla Twojego dziecka. A jeśli sam jesteś fanem tych filmów, warto, być sprawił sobie taki zestaw i przeniósł się do świata kosmicznych przygód lub magii.

Najlepsze klocki Lego

Klocki Lego to ponadczasowa rozrywka zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Klocki dla dzieci mogą być doskonałą zabawą dla całej rodziny! W tym krótkim artykule zastanowimy się, jakie klocki Lego warto wybrać. Przedstawiamy Ci najlepsze klocki ze świata Lego.

Klocki Lego Star Wars

Jakie zestawy należą do najpopularniejszych modeli klocków dla dzieci?

Do najpopularniejszych modeli klocków Lego należą te oparte na filmowych opowieściach. Do takich należą zestawy Lego Star Wars. To świetny sposób, by na długie godziny przenieść się do świata „Gwiezdnych Wojen”. Każdy fan tych kultowych filmów będzie wprost wniebowzięty, mogąc posiadać filmowe postacie i miejsca na własność. Można wybrać zestaw LEGO Star Wars – Szkolenie Jedi na Dagobah 75330 czy LEGO Star Wars – Szturm na Gwiazdę Śmierci 75329 Diorama.

Ulubione postacie i wydarzenia związane z akcją filmu w mig podbiją serca najwierniejszych fanów „Gwiezdnych Wojen”! Te klocki Lego z pewnością nie są przeznaczone wyłącznie dla dzieci – równie dużą frajdę może czerpać z nich dorosły fan „Star Warsów”. Warto taki zestaw postawić sobie w pokoju czy salonie i cieszyć się jego walorami estetycznymi na okrągło.

Klocki Lego Harry Potter

Innym kultowym filmem, opartym na serii książek autorstwa J.K. Rowling, jest „Harry Potter”. Ten film znają i kochają wszystkie dzieciaki! Kilka części przygód młodego czarodzieja z Hogwartu i jego ekipy podbiły serca fanów na całym świecie. Czy Twoje dziecko także uwielbia serię przygód o „Harry’m Potterze”? A może sam jesteś wielkim fanem książkowej sagi i filmowej opowieści? W takim razie musisz kupić koniecznie Lego Harry Potter. Te zestawy przeniosą Cię do cudownego świata magii! Zestawy przedstawiają liczne miejsca i sceny z Hogwartu, dzięki czemu możesz przenieść się w świat przygód Harry’ego, Rona i Hermiony.

Figurki przestawiające postacie są naprawdę udane i urocze! Możesz także kupić zestaw Lego Harry Potter – Privet Drive 4 zestaw 75968 – który przeniesie się do domu Dursleyów. W zestawie jest także samochód, którym w drugiej części Harry i Ron podróżowali do Hogwartu.

Podsumowanie

A zatem, zestawy Lego odnoszące się do filmów to bardzo popularny wybór. Nadadzą się zarówno dla małych, jak i dla dużych fanów filmów takich jak „Gwiezdne Wojny” czy „Harry Potter”. Na stronie sklepu manima znaleźć można następujące zestawy:

  • LEGO Star Wars – Szkolenie Jedi na Dagobah 75330
  • LEGO Star Wars – Szturm na Gwiazdę Śmierci 75329 Diorama
  • Lego Harry Potter – Privet Drive 4 zestaw 75968

Nie czekaj i zdecyduj się na jeden z zestawów najlepszych klocków Lego już dziś! Klocki dla dzieci to mega frajda! Miłej zabawy!